مطب لیزر موهای زائد در قلهک

لیزر موهای زائد در قلهک

لیزر موهای زائد در قلهک  در مطب پوست مو زیبایی قلهک ;  برای لیزر موهای زائد دستگاه های متفاوتی وجود دارند که هر کدام با توجه به کارایی که دارند برای یک رنگ پوست و یا فردی مناسب می باشند. تمامی این دستگاه ها را می توانید در مطب لیزر مو قلهک پیدا کنید.

لیست

بهترین مطب لیزر موهای زائد در تهران

کلیک

لیزر موهای زائد در قلهک

در این مطلب درباره

  • اقدامات قبل از لیزر موهای زائد
  • دستگاه های لیزر
  • و بهترین مطب لیزر در قلهک

خواهیم پرداخت

 

مطب لیزر موها زائد در قلهک

 

با توجه به اینکه تمام خانم ها و آقایان روی بدنشان موهای زائد دارند همیشه به دنبال از بین بردن آنها هستند تا هم زیبایی بیشتری داشته باشند هم از برخی بیماری های پوستی جلوگیری کنند.

یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد دستگاه های لیزر می باشند که دارای انواع مختلف می باشند با کارایی متفاوت.

مانند دستگاه های الکس کندلا / دایود و …. .یکی از مطب های زیبایی بسیار عالی که در منطقه قلهک وجود دارد و با بهترین دستگاه ها به شما خدمات رسانی می کنند مطب زیبایی سابرینا لیزر موهای زائد در قلهک می باشد.

لیزر موهای زائد در قلهک

دستگاه های لیزر موهای زائد

 

دستگاه موهای زائد دارای انواع مختلفی  می باشند مانند موارد زیر:

  • دستگاه لیزر موهای زائد الکس کاندلا: دستگاه الکس کاندلا هم مانند هر دستگاه لیزر دیگر دارای پرنو لیزر است که به بافت هایی که باعث رویش موهای زائد می شود ارسال می شود.
  • در این دستگاه پرتوهایی با طول 755 نانومتر ساطع می شوند و از کریستال های الکساندرایت گذر می کنند. طول پرتو های این دستگاه مناسب برای بدن بوده تا به بافت های پوستی آسیب نزنند.
  • افرادی که دارای اختلالات هورمونی هستند این دستگاه به آنها پیشنهاد می شود زیرا فولیکول های مو را تخریب می کنند و این موضوع باعث تاثیرات دائمی حتی در افرادی که اختلال هورمون دارند می شود.
  • دستگاه لیزر موهای زائد دایود: با توجه به اینکه طول موج لیزر این دستگاه 800 نانومتر  است اما جذب آن توسط ملانین پوست کمتر می باشد. به طور کلی برتری که می توانیم برای این دستگاه نام ببریم عمق نفوذی است که این لیزر دارد و تاثیر گذاری را بالا می برد. این دستگاه برای پوست های تیره هم مناسب بوده اما بالاترین سازگاری را با پوست ایرانی ها دارد.
  • دستگاه لیزر ICE Platina Plus و ICE Platinum: این دو دستگاه با توجه به اینکه به روز ترین دستگاه های لیزر هستند تکنولوژی دستگاه های دیگر را شامل می شوند و برای  تمامی پوست ها مناسب می باشند که کارایی را بالا می برند.

در بین دستگاه های موجود می توان گفت دستگاه الکس کاندلا کمترین درد را برای فرد دارند همچنین دارای اثربخشی بیشتری نیز می باشند این موارد به دلیل داشتن سیستم کولینگ می باشد.

لیزر موهای زائد در قلهک

اقدامات و مراقبت های قبل و بعد لیزر چیست؟

 

اقداماتی باید قبل انجام لیزر موها زائد انجام شود که می توان از این موارد به شیو موهای زائد 24 ساعت قبل از لیزر، از یک ماه قبل از روش های اپیلاسیونی  که شامل کندن مو می شوند استفاده نکرد، به هیچ عنوان قبل از لیزر نباید سراغ سولاریوم و یا آفتاب گرفتگی رفت و مورد آخر از یک ماه  قبل از لیزر نباید از لایه بردار استفاده کرد، اشاره کرد.

و اما به سراغ مراقبت های بعد از لیزر می رویم: بعد از لیزر تا 24 ساعت بایرد از حمام، استخر و سونا خودداری شود، روزی سه بار از کرم ترمیم کننده استفاده شود و در صورت داشتن خارش از قرص های ضد خارش مانند هیدروکسیزین استفاده شود. همچنان باید از آفتاب سوختگی و سولاریوم دوری کرد.

نکته: خوب است بدانید که تعداد جلسات مشخصی وجود ندارد زیرا به توجه به ناحیه مورد نظر، رنگ پوست و ضخامت موها تعداد جلسات مشخص  می شوند.اما نکته مهمی که وجود دارد این است که اگر پیش از جلسات تعیین شده، رویش مو متوقف شد، جلسات لیزر نباید قطع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *