میکروپیگمنتیشن ; عوارض,قیمت,ماندگاری,میزان درد,فیلم میکروپیگمنتیشن لب ابرو چشم

میکروپیگمنتیشن چیست ؟

 

روشی جدید تر از روش تاتو که باعث میشود به صورت طبیعی همیشه مانند زمانی که ارایش میکنید چهره ای اراسته داشته باشید. این روش نسبت به تاتو طبیعی تر ماندگاری طولانی تر و زیباتر میباشد.

 

با میکروپیگمنتیشن دیگر بدون آرایش زیبا باشید!

میکروپیگمنتیشن لب


عوارض میکروپیگمنتیشن

 

میکروپیگمنتیشن روشی نوین جدید که طرفداران بسیاری پیا کرده اما هیچ یک از خدمات زیبایی بدون عوارض نمیباشند تفاوت ها در میزان عوارض و کم یا زیاد بودن این عوارض میباشد .

 

بیشتر عارضه این خدمات انجام ان به وسیله افراد غیر متخصص است که باعث آسیب های جبران ناپذیری به پوست میشود پس توصیه مهم این است حتما زیر نظر دکتر و توسط متخصص انجام این خدمات انجام شود.

 

میکروپیگمنتیشن ابرو


قیمت و هزینه میکروپیگمنتیشن

 

قیمت تقریبی هر 5 سانتی متر مربع 70 هزار تومان برای موی سر میباشد.

 


ماندگاری میکروپیگمنتیشن

 

مدت ماندگاری این روش نسبت به تاتو بسیار بالاتر است . این زمان حدود 2 سال است که بعد از آن میتوان خط چشم رنگ لب یا ابرو را ترمیم کرد. برای افزایش طول ماندگار این روش بهرت است به طور منظم ترمیم انجام شود.

میکروپیگمنتیشن بن مژه


میزان درد میکروپیگمنتیشن لب و ابرو و خط چشم

 

درد در افراد مختلف متفاوت است و نمیتوان برای همگی تعریف مشخصی از درد را ارائه داد اما میتوان از شواهد و تجربه های کسانی که از این روش استفاده کردند و میزان درد  را فهمید.

 

لب

 

بیشترین درد در لب هاست. یک قاعده کلی این است هر چقدر پوست نازک تر باشد درد در آن ناحیه بیشتر است از آنجا که ناحیه پوست لب بسیرا نازک است به طبع درد بیشتری به همراه دارد اما پماد بی حسی باعث میشود تا به طور قابل توجهی درد کاهش پیدا کند. احساس درد به احساس سوزش تقلیل پیدا میکند

 

ابرو

 

به حتم میشود بیان کرد  که در میکروپیگمنتیشن ابرو از دستگاه های استاندارد و مناسب بکار گرفته شود  درد به صفر رسیده و شما کوچکترین دردی احساس نمیکنید.


  با استفاده از بی حسی های مناسب هم یکی دیگر از دلایلی است که شما به هیچ عنوان دردی در هنگام میکروپیگمنتیشن ابرو نداشته باشید. در خصوص خون ریزی هم هیچ خون ریزی در هنگام این کار اتفاق نمی افتد.

 

خط چشم

 

در حالت نورمال  چشم ناحیه حساسی میباشد اما باز  استفاده از دستگاه ه حرفه ای میتواند در احساس این درد بسیار تاثیر گذار باشد. در انجام این کار هیچ خون ریزی اتفاق نمی افتد و هیچ دردی نیز احساس نخواهید کرد.


فیلم میکروپیگمنتیشن لب


فیلم میکروپیگمنتیشن ابرو

قبل و بعد در کلیپ زیر :

 


فیلم میکروپیگمنتیشن خط چشم 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *