ماساژ لاغری ; آیا واقعا بر لاغری موضعی تاثیر دارد ؟

ماساژ لاغری

بسیاری برای لاغر شدن راه های مختلفی انتخاب میکنند. لاغری با جراحی ورزش و … اما روش جدید لاغری موضعی با ماساژ لاغری است که با دستگاه های مختلف لاغری انجام میپذیرد.

 

ماساژ لاغری از روش های بسیار شناخته شده برای لاغری می باشد که می تواند در عملکرد سیستم بدنی و همچنین ذهنی نیز نقش مثبتی را ایفا کند. این روش غیر تهاجمی از کم خطر ترین روش های لاغری است و در صورت رعایت روتین سالم غذایی و ورزشی، یک روش ماندگار خواهد بود.

 

جهت دیدن

مراکز و سالن های لاغری موضعی خوب در تهران بر روی لینک زیر کلیک کنید

سالن های لاغری و ماساژ لاغری در تهران

 

ماساژ لاغری در شرق تهران


همچنین بخوانید :

جراحی لاغری و تناسب اندام(عوارض و انواع )


انواع ماساژ برای لاغری

 

امروزه روش های مختلفی برای لاغری و از بین رفتن چربی های موضعی بدن به وجود آمده است که یکی از آن ها رژیم می باشد. البته رژیم گرفتن به تنهایی موجب شل شدگی ماهیچه های بدن می شود که برای جلوگیری از این امر، می توان از ماساژ لاغری استفاده کرد.

در این نوع از ماساژ درمانی، چربی ها نرم شده و حرکت می کنند.

 

در این شرایط متابولیسم بدن افزایش یافته و خونرسانی به نقاط ماساژ داده شده، می تواند به بهبود فرم ماهیچه های بدن و همچنین جلوگیری از شل شدگی کمک نماید. در حال حاضر ماساژ سوئدی، ماساژ رایحه درمانی و ماساژ سلولیت پوستی، از رایج ترین انواع ماساژ برای لاغری و تغییر سایز می باشند.

 

مزایا ماساژ لاغری

 

 

ماساژ لاغری که در سالن لاغری یا همان سالن های ماساژ انجام می گیرد، مزایا بی نظیری دارد. برخلاف عقیده برخی کاربران که استفاده از تکنیک های ماساژ را تنها برای لاغری و کاهش وزن و سایز کافی می دانند، باید عنوان کنیم که این روش به تنهایی عملکرد شگفت انگیزی ندارد و باید حتما در کنار رژیم غذایی صحیح انجام شود.

 

کاهش درد های عضلانی و بهبود گرفتگی ماهیچه ها، از مهم ترین مزایا ماساژ می باشد. این روند درمانی همچنین در کاهش دادن استرس و اضطراب موثر است و باعث افزایش کیفیت خواب، عملکرد ذهن و حتی بهبود دامنه و وضعیت حرکتی نیز می شود. این درمان حتی در هضم غذا نیز موثر است و می تواند آسیب دیدگی های ناشی از فعالیت های نادرست جسمانی را از بین ببرد.

 

عوارض ماساژ لاغری

 

 

باید بدانید که آنچه موجب محبوبیت ماساژ لاغری شده است، عوارض اندک آن می باشد. در واقع این روش یک روش غیر تهاجمی می باشد و عوارض آن به اندازه ای ناچیز است که می توان از آن با عنوان روش بدون عوارض نام برد. ماساژ یکی از بهترین و مفید ترین راهکار ها برای سلامت جسمی و همچنین سلامت روحی انسان می باشد.

البته عوارض اندکی که ممکن است در این روش بروز پیدا کند، به دلیل عدم مهارت و توانایی فرد ماساژ دهنده می باشد. اگر اپراتور ماهر و با تجربه نباشد، می تواند کوفتگی ها و درد های عضلانی را به وجود آورد. البته ممکن است که فرد مراجعه کننده به روغن ماساژ حساسیت داشته باشند و عوارضی نظیر قرمزی، آکنه، ورم و … در پوست بدن آن ها نمایان شود.

تعداد جلسات

با توجه به این که میزان چربی، وزن، سایز، وضعیت هورمون ها، و … در بدن هر فرد متفاوت می باشد، تعداد جلسه های افراد نیز برای انجام ماساژ های لاغری با یکدیگر اختلاف دارد. از این جهت تعداد دقیق جلسات باید توسط متخصصین تعیین گردد. اما به طور معمول به شرط مداومت در جلسات ماساژ به مدت حداقل ۴ و حداکثر ۶ هفته، نتایج آن ظاهر خواهد شد.

توجه داشته باشید که در هر هفته حداکثر ۳ روز می توان برای انجام ماساژ به مطب ها مراجعه کرد. زیرا که مراجعه بیش از ۳ روز در هفته برای ماساژ، موجب خستگی عضلات و ماهیچه ها خواهد شد. البته نباید از ماساژ برای فرایند لاغری، انتظار معجزه داشته باشید. زیرا که این روش، تنها یک روش مکمل می باشد.

سوالات متداول

بهترین نوع ماساژ برای کاهش وزن و سایز چیست؟

ماساژ سوئدی امروزه برای این فرایند بسیار رایج می باشد.

ماساژ برای لاغری چه تاثیری بر بدن افراد دارد؟
متابولیسم بدن را افزایش داده و باعث نرم شدن و در نهایت کنده شدن سلول های چربی و دفع آن ها می شود.

ماساژ مخصوص لاغری مکمل کدام روش لاغری است؟
ماساژ در کنار رژیم غذایی مناسب و صحیح، به عنوان یک مکمل، می تواند نتیجه چشمگیری را ظاهر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *