مطب خوب لیزر مو های زائد در مجیدیه

مطب لیزر موهای زائد سابرینا با 3 دستگاه لیزر با طیف های مختلف با اپراتور خانم و اقا ( لیزر مو های زائد در مجیدیه )

شما میتوانید جهت تماس و مشاوره بیشتر با مطب لیزر سابرینا با شماره

۰۲۱۲۲۳۲۲۰۷۰

و در خارج ساعات کاری با شماره

۰۹۰۱۶۱۱۲۳۲۴

تماس حاصل فرمایید.

جزئیات بیشتر  : کلیک

ادرس؛ تهران ،هروی ،میدان ملت ،میدان بهشتی

مطب پوست مو زیبایی در مجیدیه

 

یکی از مهم ترین اقداماتی که در مطب زیبایی سابرینا انجام می شود، لیزر مو های زائد بدن می باشد. رفع این مو های آزار دهنده همیشه یکی از دغدغه های اصلی خانم ها بوده است. لیزر یکی از جدید ترین روش ها برای از بین بردن مو های زائد بدن می باشد که به روشی دائمی معروف است. مطب لیزر موی زاید در مجیدیه سابرینا مطب در خدمت شما اهالی محترم مجیدیه و محله های اطراف میباشد

 

 

تعداد جلسات مورد نیاز

 

 

زمانی که برای لیزر مو های زائد بدن به مطب زیبایی مراجعه می کنید، مشاور با شما در مورد میزان درد و تعداد جلسات مورد نیاز صحبت می کند. در نتیجه شما می توانید تصمیم بهتری در مورد این کار بگیرید.

6 جلسه هر 1 ماه و بعد از آن 6 جلسه دیگر هر 3 ماه یکبار برای از بین رفتن موهای زائد نیاز است انجام شود

 

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر به مو های زائد بدن شما بستگی دارد. هر موی زائد یک دوره ی چرخشی رشد و استراحت دارد. لیزر زمانی می تواند فولیکول مو را از بین ببرد که مو در دوره ی رشد خود باشد. اما اگر مو در فاز استراحت باشد، صدمه ای به آن وارد نمی شود و مجدد رشد می کند.

در هر جلسه از لیزر، تعدادی از مو های زائد که در دوره ی رشد هستند از بین خواهند رفت و مو های در حالت استراحت مجدد رشد می کنند. به همین سبب شما به چند جلسه لیزر نیاز دارید تا تمام مو های زائد بدنتان از بین رود.

در مطب زیبایی سابرینا در مورد میزان درد این روش نیز توضیح داده می شود. مهم ترین مزیت لیزر، بدون درد بودن آن می باشد. روش هایی مانند اپیلاسیون با درد زیادی همراه هستند به همین سبب خانم های زیادی از آن استقبال نمی کنند. اما این روش کاملا بدون درد است و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

در مطب لیزر مو های زائد در مجیدیه سابرینا قبل از انجام لیزر مشاوره های لازم به شما درباره لیزر و موزدایی داده میشود

مهم ترین اقدامات قبل و بعد از لیزر مو های زائد بدن

اگر قصد دارید موهای زائد خود را به وسیله ی دستگاه های لیزر از بین ببرید، باید قبل و بعد از انجام آن نکات مختلفی را رعایت کنید. انجام اقدامات لازم قبل و بعد از لیزر باعث می شود که نتیجه ی بهتری از انجام آن بگیرید. از مهم ترین اقدامات قبل و بعد از لیزر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

  • قبل از انجام لیزر حتما محل مورد نظر را به خوبی بتراشید. در این صورت لیزر می تواند نتیجه ی بهتری روی ریشه ی موها داشته باشد.
  • قبل از انجام لیزر، حتما از ژل مخصوص استفاده کنید زیرا این ژل رسانا می باشد. علاوه بر ژل حتما باید از عینک محافظ نیز استفاده کنید.
  • بعد از لیزر به احتمال زیاد محل مورد نظر دچار قرمزی و التهاب می شود که بسیار طبیعی است و بعد از چند روز از بین خواهد رفت. می توانید برای رفع سریع تر آن ها از پماد های ترمیم کننده یا زینک استفاده کنید.
  • تا سه روز بعد از انجام لیزر مو های زائد بدن ، نباید به استخر یا سونا بروید.
  • تا یک هفته بعد از لیزر، نباید زیر نور مستقیم آفتاب قرار بگیرید و اگر احتیاج دارید که به بیرون از خانه بروید، حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

قبل از انجام لیزر در مطب لیزر مو های زائد در مجیدیه حتما موهای خود را شیو کنید اما اپیلاسیون تا یک هفته قبل ممنوع است چرا که برای تاثیر گذاری لیزر ریشه موها مورد نیاز است

دستگاه های لیزر در مطب لیزر مو های زائد در مجیدیه

برای از بین بردن مو های زائد بدن از دستگاه های مختلفی استفاده می شود که برخی از آن ها بسیار متداول هستند. دستگاه های الکس کندلا، الکس دایود و IPL از مهم ترین دستگاه هایی هستند که در مطب زیبایی سابرینا برای لیزر مو های زائد بدن از آن ها استفاده می شود.  هر کدام از این دستگاه ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که سبب می شود با یکدیگر متفاوت باشند. به موارد زیر دقت کنید.

  • یکی از ابتدایی ترین دستگاه ها برای لیزر مو های زائد بدن، دستگاه IPL می باشد که برای افراد با پوست روشن و موهای تیره بسیار مناسب است.
  • هر کدام از دستگاه های لیزر برای رنگ پوست متفاوتی استفاده می شود. به طور مثال برای افرادی که پوست تیره و سبزه دارند، دستگاه الکس دایود توصیه می شود. زیرا این دستگاه مختص این رنگ پوست می باشد و به راحتی می تواند موهای زائد بدن را از بین ببرد.
  • اثر گذاری دستگاه الکس دایود در مقایسه با دیگر دستگاه ها بیشتر است و نفوذ بیشتری دارد. به همین سبب افرادی که با آن کار می کنند باید تجربه ی بالایی داشته باشند.
  • یکی از جدیدترین دستگاه ها برای لیزر، دستگاه الکس کندلا می باشد که در مطب زیبایی سابرینا در مجیدیه وجود دارد. این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه ها سرعت و دقت بالاتری دارد.

مطب لیزر مو های زائد سابرینا یکی از مراکز خوب است که در تهران و مجیدیه وجود دارد و شما می توانید برای استفاده از خدمات مختلف آن، به این مطب مراجعه کنید. یکی از مهم ترین خدمات آن، لیزر مو های بدن به وسیله ی دستگاه های مختلف می باشد که بسیاری از خانم ها از آن استفاده می کنند.

در مطب لیزر مو های زائد در مجیدیه 3 دستگاه از انواع مختلف وجود دارد تا برای هر طیف پوستی مناسب باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *