آشنایی با لیزر زیر بغل و بیکینی

لیزر موهای زائد زیر بغل

در این مقاله به لیزر موهای زائد زیر بغل در مجموعه مقاله های مطب۴۲

اشاره میکنیم همانطور که می دانید لیزر زیر بغل و بیکینی به حداقل 4 جلسه نیاز دارد تا حداقل 90 درصد از موهای زائد را از بین ببرد. لیزر موهای زائد تا کنون بی ضرر ترین و موثرین ترین راه برای خلاصی از شر موهای زائد بوده است.انتخاب هوشمندانه بهترین مطب لیزر و دیدن نظرات دیگران

همین هفته شروع به نابودی موهای زائد خود به وسیله لیزر کنید !

تهران و شمال تهران

انتخاب بهترین مراکز لیزر در شمال شرق مطب و غرب تهران کلیک

 همین امروز موهای زائد را لیزر کنید در مطب لیزر تهرانپارس انجام دهید

مطب لیزر تهرانپارس

 پیشنهاد میشود همین حالا اقدام به از بین بردن موهای زائد کنید

02177720588

مشاوره و تماس رایگان


یکی از مشکلاتی که اکثر زنان در زندگی خود با آن درگیر هستند از بین بردن موهای زائد زیر بغل و بیکینی است. معمولا برای کوتاه کردن این موها با تیغ نیاز دارید که هفته ای دو تا سه بار این عمل را انجام دهید یا اگر بخواهید از اپیلاسیون استفاده کنید حداکثر اثر بخشی آن برای شما دو هفته خواهد بود.

اما لیزر زیر بغل و بیکینی می تواند حداقل اثربخشی 6 ماه را برای شما داشته باشد.

گالری عکس لیزر موهای زائد قبل و بعد کلیک

لیزر زیر بغل موهای زائد

آیا لیزر زیر بغل و بیکینی مادام العمر است؟

باید به این مسئله توجه کنید که لیزر زیر بغل و بیکینی می تواند مدت طولانی شما را از شر موهای زائد نجات دهد اما به هیچ وجه مادام العمر نیست و پس از گذشت چند وقت دوباره موها بیرون می آیند.

اما نتیجه موثر این روش کاهش تعداد موها در هر دفعه تکرار لیزر است و پس از تکرار دفعات تعداد موها به حداقل کاهش پیدا می کند.

در بهترین شرایط پس از لیزر معمولا 85 تا 90 درصد موها از بین می روند و باید بدانید که لیزر همه موها را از بین نخواهد برد. اما دستگاه های جدیدی مانند دستگاه الکس 2018 نه تنها کاملا بی خطر و مورد تایید سازمان غذا و دارو است بلکه تا 95 درصد هم می تواند موهای زائد را از بین ببرد.

بهترین دستگاه لیزر دستگاه الکس :

بهترین لیزر زیر بغل و بیکینی تاکنون به وسیله این دستگاه بوده است که هیچ خطری برای غدد لنفاوی ندارد و می تواند یک روش کاملا بی ضرر باشد. برای پایداری بیشتر این روش بهتر است که سالی یک بار تکرار شود.

لیزر موهای زائد زیر بغل

عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی :

تمامی دستگاه های لیزری که در ایران استفاده می شود کاملا زیر نظر وزارت بهداشت هستند و مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا می باشند. تا کنون با استفاده از این دستگاه هیچ مشکلی برای پوست و غدد لنفاوی مشاهده نشده است. اما باید این دستگاه توسط متخصص و پزشک استفاده شود زیرا در صورت استفاده نابجا بدون رعایت اصول صحیح و بهداشتی می تواند عوارض جبران ناپذیری اعم از سوختگی و التهاب پوست را به جای بگذارد.

این دستگاه ها بر اساس اصول خاصی با تعیین زمان مناسب استفاده برای هر بخش از بدن فعال هستند و از آنجا که بیکینی و زیر بغل جزو مناطق حساس بدن هستند حتما باید با دقت بسیار بیشتری لیزر بر روی آنها انجام شود. معمولا اگر لیزر بیکینی و زیر بغل به درستی انجام شود هیچ گونه دردی احساس نمی شود در حالی که در اثر سوختگی نواحی اطراف محل سوختگی کاملا ملتهب می شوند و سوزش بدن در پوست ایجاد می کند.

گالری عکس لیزر موهای زائد قبل و بعد کلیک

غدد لنفاوی که در ناحیه زیر بغل است به اشعه لیزر حساسیت زیادی دارند و در صورت عدم رعایت روش درست لیزر زیر بغل و بیکینی دچار التهاب شدید خواهند شد.

فواید لیزر زیر بغل و بیکینی :

موثر ترین روش از بین بردن موهای زائد تا کنون لیزر بوده است. این روش ریشه موهای زائد را به شدت سست می کند و از بازگشت دوباره آنها تا حدود زیادی جلوگیری می کند. معمولا لیزر برای بخش های مختلفی استفاده می شود.

کسانی که از لیزر موهای زائد استفاده می کنند تا حدودی به پاک سازی پوست خود کمک می کنند زیرا در زمان لیزر موهای زائد تعداد زیادی از سلول های مرده هم از روی پوست پاک می شوند و پوست بسیار شفاف تر می شود. البته همانطور که می دانید این عمل باید به وسیله دستگاه های مطمئنی مانند الکس 2018 باشد.

همانطور که از مدل دستگاه مشخص است این دستگاه لیزر زیر بغل و بیکینی آخرین مدل روز اروپا می باشد و پس از آن هنوز مدل جدید تری از دستگاه لیزر وارد بازار نشده است.

لیزر موهای زائد بدن

ایا به مشاوره بیشتر درباره لیزر موهای زائد نیاز دارید ؟

شما میتوانید با مشاوره رایگان با دکترین مشاور مطب 24 , بهترین روش نابودی لیزر موهای زائد را انتخاب کنید.

مطب دکتر راحمی (شرق تهران)

دکتر شیرین راحمی

تماس و مشاوره

ورود به این مطب

مطب مریم ( شمال تهران)

مطب زیبایی مریم نیاوران

تماس و مشاوره

ورود به این مطب

مطب دکتر محقق ( غرب تهران )

تماس و مشاوره

دکتر محقق

ورود به این مطب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *