دستگاه لیزر الیت پلاس (+Elite)

دستگاه لیزر الیت پلاس

دستگاه لیزر الیت پلاس

لیزری با طول جلسه کوتاهتر، جلسات کمتر، کیفیت بالاتر و ایمن تر

لیزر Elite Plus لیزری از مارک آمریکایی Cynosure، پیشرو در لیزرهای زیبایی پزشکی است. Plus از مزیت ظرفیت موج دوگانه در یک سیستم واحد، الکساندرایت 755 نانومتر و Nd-YAG 1064 نانومتر، برخوردار است.

این دو طول موج، همراه با سرعت، افزایش قدرت و اندازه هدف بزرگتر، برای انواع پوست ایده آل هستند. درمان اصلی این نوع لیزر، از بین بردن دائمی مو می باشد؛ زیرا برخلاف لیزرهای دیود، درمانی با کیفیت بالا و نتایج سریع ارائه خواهد داد.

دستگاه لیزر الیت پلاس
دستگاه لیزر الیت پلاس

نکاتی در مورد دستگاه لیزر

لیزر الكساندرایت از Cynosure دارای سیستم خنك كننده CRYO 6 است تا راحتی بیمار را در طول دوره درمان فراهم كند.

این سیستم لیزر، طول موج 755 نانومتر را تولید می کند، این طول موج برای اثربخشی مشهور است؛ زیرا دارای یک لکه بزرگ نور (تا 18 میلی متر)، قدرت بالا و سرعت پردازش سریع (2 هرتز) برای کاهش حداکثر مدت زمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای استحصال نتایج می باشد.

همچنین لیزر الیت پلاس، پالس طولانی با طول موج 1064 نانومتر تولید می کند که در این شرایط به سیستم اجازه داده می شود تا مو را در افراد با پوست زیتونی تا پوست تیره از بین ببرد.

این نوع لیزر برای درمان برخی ضایعات عروقی مانند رگ های عنکبوتی، لکه های ناشی از افزایش سن، کک مک و رفع چین و چروک صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم در تمامی موارد ذکر شده یک درمان بی نظیر و ایمن را فراهم خواهد کرد.

هزینه استفاده از الیت پلاس نسبت به سایر لیزرها بالاتر می باشد اما به تبع استفاده از این نوع لیزر از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

دستگاه لیزر الیت پلاس

در زیر برخی از سوالات ضروری شما عزیزان پیرامون لیزر الیت پلاس پاسخ داده شده است.

با ما همراه باشید!

لیزر الیت پلاس برای افراد حساس به نور (ناشی از مصرف دارو) انتخاب مناسبی است؟

حساسیت به نور ناشی از دارو، در اثر واکنش نور به داروی مصرفی ایجاد می شود. بیشتر واکنش ها زمانی رخ می دهد که پوست در معرض اشعه UVA و UVB (نور خورشید) قرار گیرد.

اگرچه لیزرها و دستگاه های مبتنی بر نور از این نوع طول موج ها ساطع نمی شوند، اما اکیداً توصیه می شود قبل از درمان برای نقاط مورد نظر، آزمایشی برای تعیین حساسیت و بررسی شرایط انجام شود.

دستگاه لیزر الیت پلاس

مطالب مرتبط

جوانسازی پوست با لیزر در تهران

فردی از داروهای موضعی تجویز شده (به عنوان مثال داروهای آکنه) بر روی صورت خود استفاده می کند، چه مدت باید منتظر بماند تا لیزر انجام دهد؟

قبل از اقدام به لیزر درمانی، بسیار حائز اهمیت است که یک پزشک حاذق پوست فرد را مورد ارزیابی قرار دهد، تا زمان انتظار و یا نوع درمان تعیین شود.

در مواردی که درمان موضعی باعث خشکی، قرمزی، پوسته پوسته شدن یا تحریک پوست شده باشد، بیماران باید استفاده از این محصولات تجویز شده را 2-1 هفته قبل از هرگونه لیزر درمانی قطع نمایند.

فردی در گذشته تزریق طلا درمانی انجام داده است، آیا درمان با دستگاه لیزر الیت پلاس برای او بی خطر است؟

طلا درمانی معمولاً به صورت خوراکی یا از طریق تزریق برای درمان آرتروز تجویز می شود. انرژی لیزر باعث یک واکنش شیمیایی می شود که منجر به تغییر رنگ پوست متمایل به آبی مایل به خاکستری و خاکستری به نام کریزاز خواهد شد. بنابراین، هر فرد با سابقه قبلی یا فعلی طلا درمانی منع مصرف دارد و درمان توصیه نمی شود.

به طور کلی می توان در درجه اول انتخاب لیزر مورد نظر، لیزر الیت پلاس را مدنظر قرار داد و پس از مشاوره با پزشک درمان را آغاز کرده و از کیفیت مطلوب آن بهرمند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *