درمان لاغری صورت و گونه ها

درمان لاغری صورت و گونه

روش های درمان لاغری صورت و گونه ها

درمان لاغری صورت و گونه ها ؛ آیا لاغری صورت یکی از دغدغه های فکری شماست؟

با ما همراه باشید!

درک یک چهره جذاب تا حد زیادی ذهنی است. در جوامع امروزی زیبایی چهره در ظاهر آن بدون استفاده از مواد و لوازم آرایشی سنجیده می شود.

تناسب ابروان، بینی، گونه، فک و … از عوامل عمده زیبایی صورت به حساب می آیند. اما در بین این موارد گاه لاغری صورت به دلایل ژنتیکی، سن، کاهش وزن و یا مشکلات روحی توجه برخی افراد را به خود جلب می کند و باعث می شود تناسب نرمال صورت به خوبی ظاهر نشود.

بهتر است بدانید این مشکل به راحتی قابل درمان است.

درمان لاغری صورت و گونه
درمان لاغری صورت و گونه ها

راهکار درمان لاغری صورت و گونه چیست؟

در ابتدا لازم به ذکر است! هیچ تکنیک ثابتی برای همه افراد به طور یکسان جوابگو نخواهد بود، زیرا اهداف زیبایی در درجه اول به اهداف شخصی و شرایط ظاهری فرد بستگی دارد.

به طور کلی از نظر یک متخصص زیبایی سه جنبه اساسی وجود دارد که باید در هنگام ارزیابی و تشخیص صورت بیمار مورد بررسی قرار گیرد: ریخت شناسی، تعادل و تقارن.

موثرترین روش های درمانی بدون نیاز به جراحی با نتایج طبیعی استفاده از پرکننده ها می باشد و در کنار این روش در صورت افتادگی و شل شدگی پوست و ایجاد چین و چروک می توان از روش های تهاجمی مکمل همچون روش بلفاروپلاستی، لیفت و استفاده از پروتز در قسمت گونه استفاده نمود.

درمان لاغری صورت و گونه

پرکننده برای درمان لاغری صورت چیست؟

پرکننده ها می توانند تغییر کم یا تغییرات بسیار زیادی ایجاد کنند! خصوصیات جذاب کننده در برخی نواحی صورت مانند گونه ها، خط فک، چانه و لب ها با فرم صورت ارتباط دارند.

در لاغری صورت می توان از پرکننده های صورت برای جبران کمبود با قرار دادن حجم مشخصی از چربی و یا سایر پرکننده  ها دقیقاً در محدوده مورد نیاز استفاده کرد.

تزریق مواد پرکننده صورت (تعدیل کننده های عصبی) بدون خطر نیست. با افزایش محبوبیت تزریقات آرایشی، تعداد پزشکان و پرستاران دارای مهارت در این زمینه نیز افزایش یافته است. اما لزوما تمامی افراد نمی توانند برای ایجاد نتایج مطلوب برای اقدامات زیباسازی، انتخاب مناسبی باشند.

هنگام انتخاب متخصص زیبایی برای انجام تزریق به خاطر داشته باشید که فراتر از آموزش مقدماتی، تزریق هنری است که سالها طول می کشد تا بتوان به آن دست یافت.

تبدیل شدن به یک متخصص زیبایی بسیار ماهر، نیاز به سالها آموزش مداوم، دانش پیچیده در مورد آناتومی صورت، دستی ثابت و ذهنی هنرمند دارد.

همچنین نکته اصلی دیگر این است که از پرکننده مناسب استفاده شود، به اندازه کافی تزریق شود و به درستی در مکان دقیق انجام شود. در این روش تغییرات ظریف خواهد بود، اما تفاوت می تواند چشمگیر می باشد. پس حتما در انتخاب پزشک متخصص زیبایی خود دقت نمایید.

درمان لاغری صورت و گونه

مطالب مرتبط

راه کار سریع برای از بین بردن لاغری صورت

درمان لاغری صورت با تزریق چربی

گالری عکس قبل و بعد از تزریق چربی به صورت

درمان لاغری صورت و گونه ها ؛ روش های تهاجمی درمان لاغری صورت چیست؟

ایجاد تقارن در صورت، گاه با جراحی های زیبایی گوناگون به دست خواهد آمد؛ مشورت با یک متخصص زیبایی در این رابطه می تواند در استحصال بهترین نتیجه بسیار حائز اهمیت باشد.

در این بین روش های مرسوم مورد استفاده در پر کردن صورت و اصلاح تغییرات ناشی از افزایش سن روش جراحی پلک (بلفاروپلاستی )، لیفت و پروتز گذاری می باشد.

در روش بلفاروپلاستی با ایجاد برش، چربی و پوست اضافه اطراف پلک از بین خواهد رفت و چین و چروک ایجاد شده اصلاح می شود.

در روش لیفت برای رفع افتادگی پوست و چین و چروک اقدامات لازم یا به صورت هجومی و یا غیر هجومی بسته به شرایط بیمار صورت می گیرد و در نهایت در روش پروتز گذاری در گونه با ایجاد یک برش در پشت لب پروتزی سیلیکونی گذاشته می شود.

در تمامی این روش ها انتخاب پزشک حاذق و باتجربه بسیار در نتیجه جراحی و همچنین کاهش عوارض جانبی مهم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *