خطرات بوتاکس ابرو چیست ؟

بوتاکس ابرو

بوتاکس ابرو چیست ؟

همانطور که میدانید در اثر مرور زمان و بالاتر رفتن سن خطوط پیشانی و چین و چروک های صورت بیشتر میشود. یکی از قسمت هایی که چین و چ روک بیشتری پیدا میکند ناحیه اطراف ابرو است. پیری و چین و چروک این ناحیه باعث میشود فرد پیر تر و زشت تر از واقعیت به نظر برسد.

بوتاکس ابرو میتواند چین و چروک های این ناحیه را بهبود ببخشد.

فیلم و عکس بوتاکس پیشانی

 

زمان تاثیر گذاری بوتاکس ابرو چقدر است؟

تاثیر گذاری بوتاکس ابرو بین 4 تا 7 روز است. البته نوع پوست و نوع ماده ی بوتاکس هم در مدت زمان تاثیر گذاری بوتاکس مهم است. اما در 90 درصد افراد تا 7 روز بعد از بوتاکس نتایج آن قابل تشخیص است

خطرات بوتاکس ابرو

خطرات بوتاکس این ناحیه زیاد نمیباشد. مراقبت های لازم برای بعد از تزریق به شما گفته میشود. در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی ممکن است کبودی قرمزی التهاب و ناحیه چرک کند. و در صورت انجام بوتاکس به دست غیر متخصص تبعات جبران ناپذیری به شما وارد میشود. پس حتما این روش را در کنار دکتر و از برند های معتبر استفاده کنید.

مدت ماندگاری بوتاکس ابرو

مدت ماندگاری به خوب یا بد بودن خود بوتاکس بستگی دارد. اگر از برند های مصپورت و دسپورت استفاده کنید حدود 1 سال تاثیرات آن خواهد ماند. باید این نتکته را اضافه کرد پوست اشخاص با هم در میزان جذب مواد متفاوت است و ممکن است پوست شما با وجود تزریق بوتاکس درجه یک میزان ماندگاری کمتری نسبت به پوست دیگر داشته باشد.

راه های جایگزین

راه های جایگزین بسیاری به جای این روش وجود دارد که میتوان به جراحی لیفت پیشانی و سر

جهت اطلاع بیشتر بر روی خطوط زیر کلیک کنید

هایفوتراپی اطراف چشم و ابرو

ار اف

میکرونیدلینگ

میکروپیگمنتیشن

میکرودرم و هیدرودرم

کربوکسی تراپی

اشاره کرد.

این روش ها هر کدام با یکدیگر متفاوت هستند و فقط باید زیر نظر دکتر پوست انجام شوند. تاثیرات هر یک با هم فرق دارند و ممکن است میزان ماندگاری طولانی تری از بوتاکس داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *