مطب کرایولیپولیز غرب تهران

کرایولیپولیز غرب تهران

کرایولیپولیز غرب تهران ; لاغری موضعی با کرایو یکی از جدیدترین شیوه های غیر تهاجمی برای لاغری است که بدون درد و جراحی فرد را در طی مدت کوتاهی به وزن و سایز ایده آل خود می رساند.

کرایولیپولیز در غرب تهران

 

پس از انجام این روش، چربی ها از طریق ادرار و مدفوع دفع شده و فرد پس از بین رفتن ورم ناحیه بدن، پس از یک یا دو هفته شاهد کاهش وزن و سایز خود خواهد بود. ( مطب لاغری موضعی با کرایولیپولیز غرب تهران )

مطب لاغری موضعی با کرایولیپولیز سلین غرب تهران

مطب شماره 1 

مطب لاغری اکسیر سبز سلین افتتاح شد

با پیشرفته ترین دستگاه ها همراه دکتر تغذیه برای برنامه غذایی در کنار استفاده از دستگاه هایی مثل کرایولیپولیز

مطب زیبایی سلین

شما میتوانید جهت مشاوره رایگان و پرسیدن سوالات خود با شماره های زیر به صورت تماس و پیامک در ارتباط باشید.

02144050788

تماس و یا پیامک در خارج ساعات کاری جهت پاسخ به سوالات رایگان

09125356592


 کلینک ایده ال دکتر عسگری

دکتر عسگری مطب زیبایی ایده آل

02144403269

02144473063

تماس و مشاوره

09352838990

مشاهده گالری عکس قبل و بعد دکتر عسگری کلیک

جنت آباد مطبی، بالاتر از تقاطع مخبری، جنب بانک آینده خیابان پنجم، پلاک ۱۰۵ ، طبقه همکف

بلد

مسیر یابی با بلد

نشان


 

مطب شماره 2

لاغری موضعی با کرایو غرب تهران چگونه انجام می شود؟

کرایولیپولیز لاغری مطب زیبایی میرداماد دکتر سارا بهروان
کرایولیپولیز در مطب لاغری دکتر سارا بهروان

 شما به کمک دستگاه آنالیز بدن می توانید میزان چربی سالم و ناسالم، چربی های ذخیره شده، شاخص توده بدنی، وزن و … را به دست آورید. البته در آنالیز این دستگاه مواردی همچون سن، جنس، هورمون ها، ژنتیک و … دخیل هستند.

 

لاغری با کرایو در غرب تهران

 

کرایولیپولیز غرب تهران

لاغری موضعی با کرایو برای از بین بردن چربی های قدیمی و عمقی مناسب نیست و تنها بر روی چربی های لایه های سطحی پوست تاثیر می گذارد.

در این روش دستگاه لاغری موضعی به سلول های چربی سطحی سرما وارد کرده و این سرما مانند یک شوک عمل کرده و باعث از بین رفتن چربی ها در طی مدت زمانی 4 ماهه می شود. بنابراین پس از گذشت این مدت شما می توانید شاهد کاهش سایز و وزن خود باشید.

کرایولیپولیز غرب تهران

نکته قابل توجه این است که کرایو باعث لاغری دائمی شما نمی شود. این دستگاه تنها چربی های کنونی بدن شما را از بین می برد. بنابراین نیاز است پس از استفاده از لاغری موضعی با کرایو، رژیم غذایی مناسب و ورزش را در روزمره خود جای دهید تا از ایجاد چربی های جدید در بدن خود جلوگیری کنید.

 

هزینه دستگاه لاغری کرایو مشخص نبوده و به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به تعداد نواحی مورد نظر شما برای لاغری و حجم توده های چربی اشاره کرد. بهتر است برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها و تعداد جلسات با مشاوران بهترین مراکز لاغری موضعی با کرایو در غرب تهران ارتباط برقرار کنید.

 

چرا برای لاغری از کرایو استفاده کنیم؟

 

اولین و مهم ترین نکته این است که استفاده از دستگاه کرایو برای لاغری موضعی هیچ گونه عوارضی برای کبد و سایر نقاط بدن را به همراه ندارد. چرا که این روش تنها با سرد کردن چربی ها و ایجاد لیپولیز سبب از بین رفتن چربی ها می شود. تنها ممکن است بعد از جلسه درمانی، شاهد قرمز شدن و تورم ناحیه مورد نظر باشید که طبیعی است و بعد از چند روز از بین می رود.

 

دومین دلیلی که باعث می شود از این روش برای لاغری استفاده کنیم، رسیدن به لاغری در ناحیه مورد نظرمان در مدت زمانی مناسب (بین 1 تا 4 ماه) بدون رژیم غذایی و ورزش است. لازم به ذکر است که شما می توانید بلافاصله بعد از جلسات لاغری موضعی به فعالیت های روزمره و ورزشی خود بپردازید.

از سویی با استفاده از دستگاه لاغری کرایو می توانید بدون هیچ گونه جراحی و خونریزی به اندام مورد نظر خود برسید. برخلاف جراحی های لاغری، در این روش نیاز نیست که هیچ گونه سوراخی بر روی بدن شما ایجاد شود. همچنین نکته مهم دیگر این است که در طی جلسه درمانی هیچ گونه دردی را احساس نکرده و حتی می توانید به راحتی کتابی با خود به همراه برده و مطالعه کنید.

 

تعداد جلسات لاغری موضعی با کرایو

 

بهتر است حداکثر 4 جلسه برای هر یک از نقاط بدن از این دستگاه لاغری موضعی استفاده شود. فاصله زمانی هر جلسه بهتر است بین 3 تا 4 ماه باشد و نکته مهم این است که هیچ گاه فاصله دو جلسه لاغری برای یک ناحیه کمتر از 2 ماه نباشد چرا که تاثیرگذاری این روش را از بین می برد. همچنین شما می توانید در طول یک جلسه برای نقاط مختلف بدن به صورت متوالی از دستگاه لاغری کرایو استفاده کنید.

چه کسانی می توانند از کرایو برای لاغری موضعی استفاده کنند؟

این دستگاه لاغری برای افرادی که شاخص توده بدنی آنان کمتر از عدد 30 است تاثیر گذار است. این افراد می توانند برای نواحی مختلف بدن مانند شکم، پهلو، ران، باسن و بازوها از این دستگاه برای لاغری استفاده کنند.

این دستگاه می تواند هم توسط خانم ها و هم توسط آقایان مورد استفاده قرار گیرد. فقط افرادی که دارای بیماری های حساس به سرما یا بیماری Cyroglobulinemia هستند، نمی توانند از این دستگاه استفاده کنند. اگر دارای بیماری خاصی هستید، بهتر است از قبل با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

تصویر 3

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *