مزایای تزریق فیلر های پوستی

مزایای تزریق فیلر

مزایای تزریق فیلر

بعد از رسیدن به دوران میانسالی ، آرام آرام و به تدریج چین و چروک در قسمت های مختلف بدن به ویژه در صورت بروز می کنند.برخی اوقات وقتی فرد در آینه نگاه می کند ، متعجب می شود که چگونه این چین و چروک ها در چهره او ایجاد شده است.

بسیاری از افراد در کنار اینکه می خواهند بدانند علت این چین و چروک ها چیست ، به دنبال روش هایی برای برطرف کردن آنها و جوانسازی دوباره پوست هستند.

خوشبختانه امروزه با فیلر ها یا پرکننده های پوستی می توان چروک های پوست را از بین برده و با افزایش حجم و قدرت آبرسانی، طراوت و شادابی به پوست باز می گردد.

مزایای تزریق فیلر

به این علت که تزریق فیلر های پوستی علائم رایج پیری را به سرعت کاهش می دهند ، امروزه طرفداران بسیاری دارند.

برای چین و چروک های ظریف و ریز تا چروک های عمیق و کاهش حجم پوست و نازکی لب ها تزریق فیلر کاربرد فراوان دارد.

چرا برای ترمیم پوست ، تزریق فیلر را انتخاب کنیم؟

در ایجاد چین و چروک همه چیز از سن تا عوامل محیطی دخالت دارند ، اما فیلر های پوستی این قابلیت را دارند که به پوست کمک کنند زمان را باز گرداند و پوست مانند قبل شود.

در ادامه در مورد مزیت های مهم تزریق فیلر صحبت خواهیم کرد.

بهترین دکتر برای تزریق ژل و فیلر در تهران کیست ؟ کلیک

چرا پوست چین و چروک می شود؟

همانطور که گفته شد از اولین نتایج افزایش سن و پیر شدن ، به وجود آمدن شیار ها و خطوط در پیشانی ،ایجاد چروک در بین ابرو ها ،خطوط لبخند و چین در اطراف بینی و دهان می باشد.با پیر شدن پوست خاصیت ارتجاعی در آن کاهش یافته و و منجر به افتادگی پوست می گردد و در نهایت پوست دیگر جوان نیست.

وقتی که تولید آبرسان ها و حجم دهنده های طبیعی پوست مانند اسید هیالورونیک و کلاژن کاهش یابد ، افتادگی و چروک شدیدتر می شود.

مزایای تزریق فیلر

مطالب مرتبط

بهترین دکتر تزریق فیلر

تخفیف تزریق ژل و فیلر

مزایا و عوارض تزریق فیلر

تزریق فیلر بینی

عملکرد فیلر های پوستی به چه صورت است؟

عملکرد فیلر های پوستی به این صورت است که با بازیابی اسید هیالورونیک و تحریک به تولید آن در کنار تولید کلاژن ، نشانه های پیری پوست را برطرف می کنند.دقیقا به همین دلیل است که اکثر فیلر های پوستی موجود امروزه از اسید هیالورونیک استفاده می کنند.

این اسید به شدت به آب متصل می شوند و بعد از تزریق پوست مرطوب شده و حجم از دست رفته را باز می یابد. آنچه در مورد اسیدهای هیالورونیک و پرکننده های پوستی امروزی بسیار جالب است ، ارائه نتایج قابل پیش بینی و سریع است

علاوه بر این ، بیشتر مواد پرکننده دارای لیدوکائین هستند ، یا می توان لیدوکائین را به آنها اضافه کرد. فواید لیدوکائین این است که باعث کاهش قابل توجه ناراحتی و درد بیماران در هنگام تزریق فیلر می گردد.

مزایای تزریق فیلر
مزایای تزریق فیلر

نتایج فوری و قابل مشاهده تزریق فیلر

یکی از بزرگترین مزایای فیلر ها این است که فورا و به سرعت بعد از تزریق ، نتایج را می توان مشاهده کرد و تفاوت قبل و بعد از تزریق بسیار محسوس است.

در تزریق فیلر مدت زمان بهبودی و دوران نقاهت مانند روش هایی مانند جراحی زیبایی نیست و این زمان بسیار کوتاه است.

بعد از تزریق فیلر در مطب زیبایی ، به راحتی می توان به کارهای روزمره ادامه داد یا حتی به محل کار بازگشت.

عوارض جانبی در این روش مختصر و جزئی است .فقط کمی قرمزی و تورم در اطراف محل تزریق دیده می شود.

قرمزی و تورم بعد از چند ساعت تا یک روز برطرف شده و به راحتی می توان با آرایش آن را پوشاند. احتمال کبودی هم وجود دارد اما با رعایت دستورالعمل های پزشک قبل از تزریق فیلر می توان از کبودی پیشگیری کرد.

 

ثرات و ماندگاری طولانی مدت

یکی دیگر از مزایای فیلرها نتایج پایدار است که برای بسیاری از استفاده کنندگان مطلوب است.در اکثر موارد تزریق فیلر باعث می گردد تا یک سال پوست جوان و زیبا باشد.

با این حال ممکن است لازم باشد چهار تا شش ماه بعد از تزریق اول دوباره به پزشک مراجعه گردد.تزریق فیلر از درمان هایی است که نیاز به تکرار تزریق و حفظ نتایج دارد.

تزریق فیلر برای پوست مفید است

در مواد تشکیل دهنده ی پرکننده های پوستی برخی مواد مانند اسید هیالورونیک وجود دارد که از اجزای طبیعی پوست هستند.این خاصیت به پوست کمک می کند و مزیت مهمی برای استفاده کنندگان از فیلر های پوستی است.

نتایج ظریف و طبیعی

دقیقا مانند آنکه بسیاری از بیماران خواهان آن هستند ، نتایج تزریق فیلر بسیار ظریف است و کملا طبیعی به نظر می رسد.در هر حال همه کسانی که فیلر تزریق می کنند دوست دارند فردی متفاوت و زیباتر از فرد قبل از تزریق فیلر باشند.

افزایش اعتماد به نفس با تزریق فیلر

افرادی که از فیلر های پوستی استفاده می کنند ، به طور کلی اعتماد به نفس آنها بعد از تزریق بهبود می یابد.سادگی تزریق و نتایج محسوس در این زمینه موثر است.

با مراجعه به یک متخصص زیبایی مجرب در تزریق فیلر ، نتایج شگفت آوری دیده می شود که زیبایی ظاهر و اعتماد به نفس را دوچندان می کند.

افزایش حجم پوست

هر چه پیر تر می شویم ، کلاژن و چربی در پوست از دست می رود .حجم دهی و پرکنندگی در فیلر ها این مشکل را حل می کند و می توان علاوه بر بازیافتن حجم از دست رفته ، در برخی نواحی مثل لب و گونه ها را حجیم تر از قبل هم کرد.

سازگاری با روش های دیگر مثل بوتاکس

اگر از فیلر استفاده کنید ، شاید متوجه شوید که فیلر چین و چروک های عمیق به خصوص در پیشانی و خطوط دور لب را کاملا برطرف نکرده است.در این شرایط می توان از بوتاکس یا دیسپورت در کنار فیلر استفاده کرد.

بوتاکس به طور موقت فعالیت عضلانی عامل چین و چروک های عمیق و خطوط را کاهش می دهد. بوتاکس برای مقابله با آن خطوط و چین و چروک هایی است که پرکننده های پوستی از بین نمی برد

با استفاده از ترکیب پر کننده پرکننده و بوتاکس یا دیسپورت ، ممکن است بتوان جراحی مانند لیفت صورت را به تأخیر بیندازید یا حتی از آن اجتناب کنید

بوتاکس برای لب ها خوب است

البته فیلرها فقط برای پر کردن چین و چروک و گونه ها مناسب نیستند. پر کننده ها می توانند برای لب های شما معجزه کنند.

اگراز لبهای نازک خسته شده اید؟ پرکننده ها می توانند لب های شما را پرتر و جذاب تر جلوه دهند. در عین حال ، ظاهر چین و چروک های آزار دهنده را در اطراف دهان از بین می برند.

با جای زخم خداحافظی کنید

یکی از مزیت های عمده ی فیلر های پوستی این است که جای زخم را بهبود می بخشند.

با تزریق فیلر دیگر لازم نیست جای زخم هایی مثل جای آکنه را با آرایش سنگین پنهان کنید.

مزایای تزریق فیلر  تقویت تولید کلاژن در پوست

کلاژن یکی از عناصر اساسی سازنده پوست است. هنگامی که کلاژن در در اثر گذر زمان تجزیه می شود ، علائم پیری بیشتر بروز می کنند و پوست افتاده و پر از چین و چروک می شود.

 با این حال ، مواد پرکننده پوستی می توانند به بدن شما کمک کنند تا  تولید کلاژن بیشتری در پوست انجام شود ، درست مثل پوست یک فرد جوان تر.

انتخاب درست متخصص زیبایی مجرب

اگر مطمئن نیستید که آیا تزریق فیلرهای پوستی انتخاب درستی برای شما هستند ،  مشاوره کاملی با یک متخصص زیبایی با تجربه داشته باشید.

در طول مشاوره ، اهداف زیبایی و درمانی و نیازهای مراقبتی از پوست  مورد بحث و ارزیابی قرار می گیرد و یک برنامه منحصر به فرد برای دستیابی به نتایج طبیعی و شگفت انگیز ایجاد می شود.

امروزه طیف گسترده ای از پرکننده های پوستی در دسترس است ، بنابراین یک پزشک باتجربه به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی متناسب با شرایط پوست و آنچه انتظار دارید ،انجام دهید.

بهترین دکتر برای تزریق ژل و فیلر در تهران کیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *